close
light box
دانلود Google Chrome 88.0.4324.93 – برنامه گوگل کروم برای اندروید
سایت تعطیل و درحال انتقال میباشد
close
دانلود Google Chrome 88.0.4324.93 – برنامه گوگل کروم برای اندروید

Google Chrome
رایگان

دانلود با بارکددانلود با لینک مستقیم
qr-دانلود Google Chrome 88.0.4324.93 – برنامه گوگل کروم برای اندروید

Google Chrome


رایگان
phonelink_erase گزارش خرابی لینک
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
phonelink_erase
mode_edit
ارسال
update گزارش نسخه جدید
close
اطلاعات را وارد کنید.
person
email
update
mode_edit
ارسال
حجم :۹۲ مگابایت
ورژن : ۸۸.۰.۴۳۲۴.۹۳
حداقل اندروید : ۵.۰ بالا تر

۱۲۶

دانلود

star
۰

person۰

دانلود Google Chrome 88.0.4324.93 – برنامه گوگل کروم برای اندروید

برنامه بصورت رایگان!

امتیاز 4.1 از 5.0 و بیش از 5 میلیارد دانلود از گوگل پلی
پیشنهاد ویژه

https://funroid.ir/wp-content/uploads/2021/01/Google-Chrome.jpeg

Google Chrome یک مرورگر وب سریع ، استفاده آسان و ایمن است. گوگل کروم که برای اندروید طراحی شده است ، مقالات خبری شخصی ، پیوندهای سریع به سایتهای مورد علاقه خود ، دانلود ها و جستجوی Google و ترجمه Google را برای شما به ارمغان می آورد. اکنون دانلود کنید تا از همان تجربه مرورگر وب Chrome که در همه دستگاه هایتان دوست دارید لذت ببرید.

 

سریع مرور کنید و کمتر تایپ کنید. از نتایج جستجوی شخصی شده که بلافاصله هنگام تایپ و مرور سریع صفحات وب بازدید شده ، استفاده کنید. سریع فرم ها را با تکمیل خودکار پر کنید.

 

مرور ناشناس. بدون مرور تاریخچه خود ، برای مرور اینترنت از حالت ناشناس استفاده کنید. مرور خصوصی در همه دستگاه های خود.

 

Chrome را در دستگاهها همگام سازی کنید. وقتی وارد سیستم Chrome می شوید ، نشانک ها ، گذرواژه ها و تنظیمات شما به طور خودکار در همه دستگاه های شما همگام سازی می شوند. می توانید از طریق تلفن ، رایانه لوحی یا لپ تاپ خود به طور یکپارچه به تمام اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید.

دانلود Google Chrome 88.0.4324.93 – برنامه گوگل کروم برای اندروید 

تمام محتوای مورد علاقه خود را ، یک ضربه دور. Chrome فقط برای جستجوی Google سریع نیست ، بلکه طوری طراحی شده است که با یک محتوای مورد علاقه خود فاصله دارید. می توانید مستقیماً از صفحه برگه جدید بر روی سایت های خبری یا رسانه های اجتماعی مورد علاقه خود ضربه بزنید. Chrome همچنین در بیشتر صفحات وب از ویژگی “ضربه برای جستجو” برخوردار است. می توانید روی هر کلمه یا عبارتی ضربه بزنید تا در حالی که هنوز در صفحه ای که از آن لذت می برید ، جستجوی Google را شروع کنید.

 

با مرور ایمن Google از تلفن خود محافظت کنید. Chrome دارای مرور ایمن Google است. هنگام تلاش برای رفتن به سایت های خطرناک یا دانلود پرونده های خطرناک ، با نشان دادن هشدارهایی به شما ، تلفن شما را ایمن نگه می دارد.

 

دانلود سریع و مشاهده صفحات وب و فیلم ها به صورت آفلاین Chrome دارای یک دکمه اختصاصی دانلود است ، بنابراین شما می توانید به راحتی فیلم ها ، تصاویر و کل صفحات وب را فقط با یک ضربه دانلود کنید. Chrome همچنین در داخل Chrome دانلود در منزل را انجام می دهد ، جایی که می توانید به تمام محتوایی که دانلود کرده اید ، حتی وقتی آفلاین هستید ، دسترسی داشته باشید.

 

جستجوی صوتی Google. Chrome به شما یک مرورگر وب واقعی می دهد که می توانید با آن صحبت کنید. از صدای خود برای یافتن پاسخهای حین حرکت بدون تایپ کردن استفاده کنید و دست آزاد کنید. با استفاده از صدای خود در هر مکان و هر زمان می توانید سریعتر مرور و پیمایش کنید.

دانلود Google Chrome 88.0.4324.93 – برنامه گوگل کروم برای اندروید 

 

داخلی Google Translate: کل صفحات وب را به سرعت ترجمه کنید. Chrome برای کمک به شما در ترجمه کامل وب به زبان خود با یک ضربه ، Google Translate را تعبیه کرده است.

 

از داده تلفن همراه کمتری استفاده کنید و سرعت وب را افزایش دهید. حالت Lite را روشن کنید و حداکثر 60٪ داده کمتر استفاده کنید. Chrome بدون پایین آوردن کیفیت می تواند متن ، تصاویر ، فیلم ها و وب سایت ها را فشرده کند.

 

توصیه های شخصی هوشمند. Chrome تجربه ای ایجاد می کند که متناسب با علایق شما باشد. در صفحه برگه جدید ، مقالاتی را پیدا خواهید کرد که Chrome بر اساس سابقه مرور قبلی شما انتخاب کرده است.

 

جدیدترین بازی ها و برنامه ها در فانروید

دیدگاهتان را بنویسید

keyboard_arrow_up